HİZMET BÖLGELERİMİZ

Midea Çamaşır Makinesi Servisi
Midea Çamaşır Makinesi Servisi
Midea Servisi
1 Yıl Garantili Servis Hizmeti

Derince Beyaz Eşya Servisi Derincenin her bölgesine hizmet vermektedir. Firmamız Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi , Buzdolabı , Kurutma Makinesi ve Televizyon tamiri ve servisi hizmeti vermektedir. Yapılan işlemler 1 yıl garantilidir.

İletişim 02623310076

Midea Çamaşır Makinesi Servisi

Derince Midea Çamaşır Makinesi Servisi olarak firmamız Derincenin her bölgesine servis hizmeti sağlamaktadir.

Kocaeli Derince Midea Çamaşır Makinesi Servisi 2010 yılından bu yana servis ağını genişleterek sizlere uzman kadromuz ile hizmet sunmaktadır.

Firmamız Derince Midea Çamaşır Makinesi Servisi vermiş olduğu hizmetler arasında Çamaşır Makinesi Servisi-Tamiri Bulaşık Makinesi Servisi-Tamiri Buzdolabı Servisi-Tamiri Kurutma Makinesi Servisi-Tamiri ve Televizyon Servisi-Tamiri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Derince Midea Çamaşır Makinesi Servisi ile iletişime geçmek için 0262 333 00 76 nolu telefon numaramızdan bizlere olaşarak profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Derince Midea Çamaşır Makinesi Servisi olarak kullandığımız parçalar %100 orjinal parçadır ve garantimiz altındadır.

Vermiş olduğumuz hizmet ve yapılan tüm işlemler kayıt altına alınıp müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmaktayız ve yapılan işlemler tarafımızdan 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır.

MARKALAR

Hizmet bölgelerimiz

Hizmet verdiğimiz tüm marka ve bölgeleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz

Derince Beyaz Eşya Servisi

Tamir ettiğimiz cihazlarınız kayıt altına alınmış olup yapılan işlem ile ilgili bir sorun oluşursa 1 yıl içerisinde ücretsiz onarım sağlamaktayız.

Destek
CANLI DESTEK 02623330076
Destek hattı
Temsilci
Destek hattı

Merhaba 👋

Nasıl yardımcı olabilirim?

Sohbete başla
Derince Beyaz Eşya Servisi